Osteoartróza, spinální onemocnění, bolesti kloubů

Terapie Orthokin® je mezinárodně známá, patentovaná, vysoce efektivní, inovativní léčba osteoartrózy a spinálních onemocnění. Je založena na poznatku, že cytokin Interleukin 1 (IL-1) je zodpovědný za destrukci chrupavky a rozvoj osteoartrózy. Sérum připravené z krve pacienta, odebrané pomocí speciální stříkačky Orthokin®, ovlivňuje fyziologický proces onemocnění tím, že produkovaný antagonista receptoru Interleukin 1 (IL Ra) kompetitivně obsazuje receptory v postižené tkáni. Orthokin® působí dlouhodobě proti zánětu, uvolňuje bolest a má chondroprotektivní účinky.

Víc informací naleznete na:
www.lecbaorthokin.cz

Artróza


Bolestivé poškození chrupavky v kloubu. Biologickou příčinou artrózy je vylučování cytokinu interleukinu 1, který poškozuje chrupavku. V důsledku tohoto procesu ztrácí přirozený tlumič nárazů v kloubu svou funkci. Přírodní proteinový roztok získaný léčebným systémem Orthokin obsahuje vysokou koncentraci antagonisty receptoru pro interleukin 1 (IL1-Ra) a dalších protizánětlivých a regeneračních proteinů, které potlačují zánět a zmírňují bolest.

Další informace zde
Stacks Image 58
Stacks Image 51

Bolest zad


Pro přirozenou léčbu bolesti zad způsobené onemocněním meziobratlových plotének je vhodný biologický protějšek cytokinu interleukinu 1: antagonista receptoru interleukinu 1 (IL-1Ra), který potlačuje zánět a zmírňuje bolest.

Další informace zde